Suknie ślubne

Kamila

Delikatna, zwiewna, muślinowa suknia z kobiecym, głębokim dekoltem w kształcie litery 'V’. Z szerokim, koronkowym pasem podkreślającym linię talii, który optycznie wydłuża i wysmukla sylwetkę. Z pęknięciem w muślinowej spódnicy subtelnie eksponującym nogę.

Julia

Bardzo lekka, muślinowa suknia, której góra ozdobiona została matową koronką z kobiecym, głębokim dekoltem. Charakterystyczne bufiaste rękawy, zebrane koronkowym mankietem, podkreślają zwiewność całej kreacji.

Marlena

Wyjątkowo elegancka suknia w kształcie litery 'A’, bogato zdobiona błyszczącym, koronkowym haftem. Z subtelnym dekoltem w łódkę i koronkowym rękawem. Muślinowy, zwiewny dół, krojony z pełnego koła, pięknie układa się w tańcu.

Marcelina

Wyjątkowo dziewczęca, lekka i zwiewna muślinowa suknia w stylu rustykalnym. Góra wykonana z oryginalnej gipiury z opadającymi ramiączkami w formie małego rękawka, który pięknie eksponuje linię ramion. Tył zapinany na guziczki.

Maja

Prosta w kroju, bardzo kobieca suknia wykonana z krepy, z pęknięciem na lewej nodze. Z gipiurową taśmą na linii talii, która jest jedynym mocnym i charakterystycznym akcentem tej minimalistycznej kreacji.

Elsa

Suknia dedykowana dla pań, które lubią błysk. W całości wykonana jest z połyskującego, brokatowego tiulu, z delikatnym haftem podkreślającym głęboki dekolt i pas. Zmysłowości dodają mocno wykrojone plecy w kształcie litery V.

Ewa

Suknia, która łączy klasyczny krój z półprzezroczystą górą. Gorset zdobiony bogatymi, delikatnie błyszczącymi haftami, schodzącymi na dół rozłożystej, tiulowej spódnicy, która kolorystycznie została podbita dodatkową warstwą tiulu w kolorze cappucino.

Lenka

Krótka rozkloszowana suknia wykonana z żakardu, z fakturą etnicznego wzoru. Bardzo elegancka, a zarazem dziewczęca z mocno podkreśloną talią, zdobioną pasem z kamieni Swarovskiego.

Amanda

Klasyczna trapezowa suknia wykonana z muślinu. Góra pokryta gipiurową koronką, z dekoltem w szeroką łódkę i rękawem. Model bardzo podkreślający talię dzięki zastosowaniu szerokiego, marszczonego pasa z muślinu, który optycznie wydłuża i wysmukla sylwetkę.

Laura

Romantyczna i delikatna suknia wykonana z muślinu, pięknie i lekko układa się w ruchu. Koronkowa góra o charakterystycznym, niepowtarzalnym, kwiatowym wzorze nadaje całej kreacji subtelności.

Roksana

Baśniowa suknia w stylu princess z bardzo rozłożystym dołem, rozświetlonym warstwą tiulu z brokatem. Wydłużony stan gorsetowy zdobiony koronką ze srebrną nitką. Całość uzupełnia pas z kamieni Swarovskiego, łaczący skrzącą górę z delikatnym, tiulowym dołem.

Alicja

Bardzo kobieca suknia o kroju litery 'A’, cała pokryta koronką, z długim, rozkloszowanym rękawem. Zmysłowości nadaje pęknięcie w spódnicy, subtelnie eksponujące nogę panny młodej i lekko wydłożony tył w formie trenu.

Miranda

Unikalne połączenie klasyki z nowoczesnością. Przezroczysta góra na cielistej siatce jest zdobiona elementami koronki nieregularnie przechodzącymi z opadających ramiączek na dół jedwabnej spódnicy. Tył zapinany na guziczki.

Elwira

Bardzo elegancka suknia o prostym kroju wykonana z krepy. Romantyczna, gipiurowa góra z rękawem do linii łokcia i dekoltem w łódkę eksponuje ramiona.

Małgorzata

Dziewczęca, zwiewna i niezwykle lekka suknia. Koronkowa góra z opadającymi ramiączkami pięknie eksponuje linię ramion. Wielowarstwowy, tiulowy dół w kolorze karmelowym. Na życzenie dostępna również w bieli i ecru.

Sara

Baśniowa suknia w stylu księżniczki, ale z nowoczesną trójwymiarową koronką (3D). Ozdobiona haftami schodzącymi na dół rozłożystej, tiulowej spódnicy. Całość uzupełnia satynowy pasek z dziewczęcą kokardką na przodzie.

Dagmara

Zmysłowa suknia z wydłużonym stanem gorsetowym podkreślającym sylwetkę. Pęknięcie w muślinowej spódnicy subtelnie eksponuje nogę panny młodej.

Aleksandra

Suknia typu princess z bardzo rozłożystym, tiulowym dołem. Podbita kolorystycznie dodatkową warstwą tkaniny w odcieniu pudrowego różu. Pełna koronkowa góra z mocnymi zdobieniami schodzącymi długimi elementami na tiulową dół spódnicy.

Triniti

Bardzo kobieca suknia w kształcie rybki (syrenki) cała pokryta geometryczną koronką ze złotą i srebrną nitką. Krój podkreślający wszystkie atuty sylwetki. Z tyłu sznurowana z imitacją zapięcia, z małym trenem godetowym.

Amelia

Efektowna suknia, cała mieniąca się drobinkami brokatu. Góra wykonana z przezrocza koronki z oryginalnym rosnącym, mocno zdobionym haftem, który schodzi na dół tiulowej sukni.

Lolita

Krótka suknia w stylu lat 60. z rozkloszowanym tiulowym dołem. Zwiewna i pięknie układająca się w tańcu. Koronkowa gorsetowa góra z szerokim pasem na linii talii mocno podkreśla smukłą sylwetkę.

Wioletta

Tiulowa suknia w stylu księżniczki, z nakładanym koronkowym bolerkiem w formie kaftanika, zapinanym z tyłu na bezbarwne guziczki. Na linii talii marszczony pas, spod którego wychodzą elementy koronki opadające na suknię.

Paula

Bajkowa suknia z mocno zdobioną koronkową górą i głębokim dekoltem na przodzie i z tyłu. Dół to trapezowa, tiulowa spódnica z błyszczącą fakturą.

Maria

Szykowna suknia z oryginalną, mocno zdobioną etniczną koronką. Dłuższy stan gorsetowy podkreśla sylwetkę. Głęboko wykrojone plecy zostały przysłonięte tiulową siatką z naszytymi koronkowymi ornamentami. Całość zapinana na perełkowe guziki.

Sonia

Suknia o długości 3/4 z tiulowym, trapezowym dołem. Romantyczna koronkowa góra z rękawem i dekoltem w łódkę eksponującym ramiona.

Tatiana

Klasyczna suknia trapezowa z tiulowym, mgiełkowym i lekkim dołem w kolorze kawy z mlekiem. Gorsetowa otwarta góra, pokryta błyszczącą koronką, zakończona marszczonym, szerokim pasem podkreślającym talię.

Malwina

Suknia w stylu rustykalnym. Prosta, delikatna, z małą ilością zdobień, za to z głębokim dekoltem w kształcie litery V zaznaczonym charakterystyczną koronkową taśmą, która występuje również na linii talii. Taki zabieg optycznie wysmukla i wydłuża sylwetkę.

Hanna

Delikatna suknia z koronkową górą z rękawem, z bardzo kobiecym dekoltem w kształcie litery V, który optycznie wydłuża szyję. Muślinowy dół krojony z pełnego koła pięknie i lekko układa się w tańcu.

Magda

Suknia z bardzo mocnej, rozświetlonej koronki z charakterystycznym głębokim dekoltem i małym motylkowym rękawem. Trapezowy, tiulowy dół pokryty drobinkami brokatu, który powoduje przepiękny efekt skrzenia przy każdym ruchu.

Liliana

Klasyczna trapezowa suknia ze zwiewnym, tiulowym dołem. Koronkowa góra na grubych ramiączkach z lekko wydłużonym stanem gorsetowym, z elementami koronki schodzącymi na tiulowy dół spódnicy.

Arabella

Suknia z oryginalną etniczną koronką, z wydłużonym stanem gorsetowym, który idealnie modeluje sylwetkę. Muślinowy dół krojony z pełnego koła daje efekt zwiewności i lekkości ruchu.

Ewelina

Fason z pełnym koronkowym gorsetem i bardzo kobiecym dekoltem w kształcie litery V, który optycznie wydłuża szyję i wysmukla ramiona. Zmysłowości dodają głęboko wykrojone plecy oraz pęknięcie w muślinowej spódnicy, subtelnie eksponujące nogę panny młodej.

Ines

Urzekająca, swój niepowtarzalny styl zawdzięcza koronkowej górze z dekoltem w łódkę, odsłaniającym ramiona i rękawem do linii łokcia. Dodatkowo zdobiona haftami z kamyczków Swarovskiego, zagęszczającymi koronkę. Z muślinowym, prostym, ale zwiewnym dołem.

Arletta

Zmysłowa suknia o prostym kroju, wykonana z krepy, bardzo podkreślająca sylwetkę. Z oryginalną górą z cielistego tiulu, pokrytą elementami koronki.

Elena

Suknia w stylu princess z bardzo rozłożystym, tiulowym dołem. Podbita kolorystycznie dodatkową warstwą tkaniny w kolorze toffi, dzięki czemu uzyskuje się oryginalny cieniowany dół. Koronkowy gorset, sznurowany z tyłu, ozdobiony elementami koronki schodzącymi na spódnicę.

Diana

Efektowna suknia z koronkową górą, z głęboko wykrojonymi plecami przysłoniętymi przeźroczem koronki, zapinana na perełkowe guziczki. Dół wykonany z jedwabnego muślinu, krojony z pełnego koła. Całość dopełnia pasek zdobiony elementami biżuteryjnymi z kamieniami Swarovskiego.

Oliwia

Klasyczna suknia trapezowa z tiulowym, mgiełkowym dołem i bogato zdobioną, koronkową górą. Całość dopełnia paseczek na linii talii z kamienną aplikacją. Zmysłowości nadają głęboko wykrojone plecy.

Karolina

Suknia w stylu rustykalnym. Góra wykonana z bogato zdobionej koronki, która nadaje romantyczny charakter podkreślony jeszcze zwiewnym, muślinowym dołem.

Klara

Niepowtarzalna suknia z muślinowym dołem i gipiurową koronką na górze, z krótkim rękawem. Układany, muślinowy pas połączony błyszczącą aplikacją idealnie podkreśla talię.

Kaja

Gorsetowa góra pokryta gipiurą, z wtopionymi kamieniami Swarovskiego. Linię talii podkreśla szeroki układany pas z muślinu, zdobiony taśmą z kamieni. Dół wykonany z muślinu.

Nela

Krótka suknia w stylu lat 60. z rozkloszowanym organdynowym dołem. Układana gorsetowa góra została ozdobiona aplikacją z kamieni Swarovskiego.

Alisia

Bardzo kobieca suknia o kroju litery A wykonana z muślinu, z pęknięciem na nodze. Góra wykonana z przeźrocza koronki, z głębokim dekoltem wykończonym taśmą z kamyczków Swarovskiego.

Wiktoria

Niezwykle kobieca i elegancka suknia z koronkową górą w kształcie litery V, który wydłuża szyję i eksponuje linię biustu. Muślinowy dół, krojony z pełnego koła, pięknie układa się w tańcu.

Adrianna

Bardzo elegancka suknia z pełną górą wykonaną z gipiury, z rękawem do linii łokcia. Dół wykonany z mikado, układany w kotrafałdy z ukrytymi workami kieszeniowymi.

Nadia

Bardzo zwiewna i dziewczęca suknia utrzymana w stylu rustykalnym. Swoją delikatność zawdzięcza niestandardowo wykonanej górze, w której elementy koronki zostały ułożone na tiulowej siatce. Głęboko wykrojony dekolt i plecy nadają zmysłowości i nowoczesności.

Agnieszka

Wyjątkowo elegancka suknia z mocno zdobioną górą koronkowym haftem, którego elementy przechodzą na gładki muślinowy dół. Daje to efekt wysmuklenia i wydłużenia sylwetki.

Kornelia

Romantyczna suknia z koronkowym, nakładanym bolerkiem z rękawem. Talię podkreśla wykonany z muślinu marszczony pasek, ozdobiony taśmą z kamieni Swarovskiego. Krojony z pełnego koła, muślinowy dół idealnie układa się w tańcu.

Nina

Romantyczna i wyjątkowo subtelna suknia z delikatną koronkową górą. Dół uszyty z jedwabnego muślinu przepięknie układa się w ruchu.

Olga

Zwiewna i bardzo delikatna suknia wykonana z muślinu, z romantyczną, koronkową górą, z rękawem do linii łokcia. Dopełnienie całości stanowi pas zdobiona kamieniami.

Rakel

Baśniowa suknia w stylu princess, z nowoczesną przeźroczystą górą. Ozdobiona haftami schodzącymi na dół spódnicy. Całość uzupełnia satynowy paseczek z dziewczęcą kokardą na przodzie.

Sandra

Bardzo kobieca i elegancka suknia z koronkową górą w kształcie litery „V”, wydłużająca szyję i eksponująca linię biustu. Muślinowy dół krojony z pełnego koła daje efekt zwiewności i lekkości ruchu.

Róża

Swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza trapezowemu dołowi z naszytymi różami, które są zarazem głównym elementem dekoracyjnym sukni. Oryginalny wygląd sukni dopełnia delikatna góra pokryta subtelną koronką.

Arielka

Prosta muślinowa suknia utrzymana w stylu greckim, zdobiona wyraźnym haftem z kamieniami Swarovskiego.

Salomea

Efektowna suknia na cielistym gorsecie, pokrytym delikatną koronką z motywem kwiatowym, z klasycznym tiulowym dołem. Dzięki różnicy kolorystycznej i kształtowi dekoltu w serduszko, gorset bardzo uwydatnia biust oraz wysmukla i podkreśla linię talii.

Daria

Suknia typu księżniczka, z wielowarstwowym, tiulowym dołem oraz wysmuklającym linię talii gorsetem pokrytym delikatną koronką. Suknia sznurowana z tyłu w kształcie litery „V”. Całość uzupełnia cienki pas z kamieni Swarovskiego

Weronika

Romantyczna suknia z pełną górą wykonaną z przeźrocza koronki, ręcznie zdobiona listkami dającymi efekt trójwymiarowości. Zabudowany koronką tył, zapinany na perełkowe guziki.

Marta

Połączenie romantycznej koronkowej góry z księżniczkowym, tiulowym i bardzo rozłożystym dołem. Koronkowe bolerko
z dekoltem w kształcie łódki uwydatnia smukłą szyję i ładne ramiona.

Florencja

Trapezowa suknia z lekko przymarszczonym, tiulowym dołem, z gorsetową, sznurowaną z tyłu górą, pokrytą bogatą koronką, z ramiączkiem dookoła szyi, zdobionym elementami koronki

Azalia

Suknia typu princess z bardzo rozłożystym tiulowym dołem. Pełna, asymetryczna góra wykonana z przeźrocza siatki tiulowej, wykończona bogatym, koronkowym haftem schodzącym na dół sukni. Motylkowy rękaw zdobiony elementami haftu. Dostępna, także w wersji z tiulowym trenem.

Patrycja

Klasyczna suknia trapezowa, z tiulowym, mgiełkowym dołem i nakładanym bolerkiem w formie kaftanika z francuskiej, lekko elastycznej koronki, zapinanym z tyłu na guziczki.

Natalia

Zwiewna suknia w kształcie litery „A”, z wyjątkowo kobiecą górą w głębokie serduszko, delikatnie zdobiona.

Nicole

Awangardowa suknia z odważną górą z przeźrocza koronki, zdobiona delikatną aplikacją z kamieniami Swarovskiego. Dół wykonany z muślinu. Krój optycznie wydłużający sylwetkę.

Anna

Wyjątkowa elegancka suknia z mocno zdobioną górą: koronkowym haftem, kamieniami Swarovskiego, koralikami i perełkami. Elementy haftu z wydłużonego stanu gorsetowego przechodzą na gładki organtynowy dół sukni.

Tiara

Bajkowa suknia w stylu księżniczki, z różowym akcentem kolorystycznym i dekoracyjnym dołem iskrzącym się drobinkami brokatu. Unikalny charakter sukni uzupełnia gorset wyszywany kwiatowym haftem, z tyłu sznurowany w kształcie litery V.

Samanta

Góra sukni wykonana z przyciągającej uwagę przepięknej gipiury. Jej dopełnieniem jest delikatny muślinowy dół. Całość złączona marszczonym pasem w linii talii, który optycznie wysmukla i wydłuża sylwetkę.

Łucja

Fantazyjna suknia z mocno zdobionym koronkowym gorsetem, u góry wykończonym tiulową siatką. Muślinowy dół krojony z pełnego koła pięknie układa się w tańcu. Suknia jest dostępna także w mniejszej szerokości koła.

Izabela

Piękna suknia z pełnym koronkowym gorsetem, z zaakcentowanym dekoltem wykrojonym w szpic. Lekkości nadaje jej muślinowy dół.

Zofia

Trapezowa suknia wykonana z jedwabnego muślinu, z pełną koronkową górą. Satynowy pasek zdobiony aplikacją z kamieni Swarovskiego akcentuje linię talii.

Waleria

Suknia typu ‘princess’ z bardzo rozłożystym tiulowym dołem. Uwagę przyciąga bogato zdobiony gorset, sznurowany z tyłu w kształcie litery V oraz koronkowe zdobienia schodzące do dołu sukni.

Emma

Szykowna suknia w kształcie trapezu z bardzo kobiecym dekoltem w kształcie litery V, który optycznie wydłuża szyję i wysmukla ramiona. Zmysłowości dodaje głębokie wycięcie pleców.

Jaśmina

Oryginalna suknia w stylu lat 50. U góry koronkowy gorset z małymi rękawkami, wykończony taśmą z kamieni Swarovskiego. Zalotnego charakteru kreacji nadaje dół z muślinu uniesiony na tiulowych halkach.

Karina

Suknia wykonana z mikado, które nadaje jej bardzo eleganckiego wyrazu. Dół układany w kontrafałdy z nowatorskim rozwiązaniem w postaci bocznych kieszeni. Minimalistyczna w zdobieniu.

Agata

Muślinowa suknia w greckim stylu. Odcinana pod biustem szerokim marszczonym pasem, zdobionym taśmą z kamieni Swarovskiego, który idealnie podkreśla linię talii. Polecana paniom, które chcą optycznie wydłużyć sylwetkę.

Angela

Suknią o dwóch obliczach. Z pozoru romantyczna dzięki delikatnemu prostemu dołowi. Jej ekstrawagancki styl zdradza góra, która jest przesłonięta jedynie przezroczem koronki.

Emilka

Krótka koronkowa suknia o prostym, dopasowanym kroju.

Zuza

Suknia z obniżonym stanem, podkreślająca walory kobiecej sylwetki, całość zdobiona elementami mocnej koronki ze zwiewnym organdynowym dołem.

Śnieżka

Koronkowo-tiulowa suknia z dołem zdobionym brzegiem koronki.

Katarzyna

Dostojna i ekskluzywna; połączenie francuskiej koronki i mikado. Dostępna w kolorach: biały i ecru.